





Wymiary 140×200 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Recyklowana bawełna Kolor Beżowy Wymiary Długość: 200 cm Szerokość: 140 cm Waga: 2,7 kg Właściwości Ręczne pranie max. 30 °C Nie wybielać Nie suszyć Nie prasować
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Rodzaj | Gotowe |
|---|---|
| Wysokość włosu | Średni włos |
| Materiał | Bawełna |
| Kolor | Szara |
| Zalecana temperatura prania | 30 °C |
| Kształt | Prostokątny |
| Długość | 200 cm |
| Umieszczenie | Wnętrza |
| Metraż | Gotowe |
| Zastosowanie | Mieszkalne |
| Wzór dywanów | Z wzorem |
| Waga | 2,7 kg |


Do pokoju, naturalna, tkana
W magazynie
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Orientalna, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Nowoczesna, prostokątna, skandynawska
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, naturalna, tkana
W magazynie
⌀ 90 cm, okrągła, bawełniana
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
200×290 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Nowoczesna, prostokątna, skandynawska
W magazynie
Okrągła, naturalna, gotowa
W magazynie
Nowoczesna, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Do pokoju, chodniki, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, tkana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, nakładki na schody, prostokątna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, nakładki na schody, prostokątna
W magazynie
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Zewnętrzna, shaggy, z średnim włosiem
W magazynieDostawa gratis
Do pokoju, chodniki, tkana
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
95×39×30 cm, bambusowa, z wieczkiem
W magazynie
50×70 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
180×200 cm, mikropluszowa
W magazynie