






Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Lampa stołowa Raze marki Kave Home to elegancki dodatek o ponadczasowym designie. Charakteryzuje się połączeniem beżowego marmuru o gładkim cylindrycznym kształcie i beżowego klosza z tkaniny, który tworzy przyjemne, ciepłe światło. Każdy element jest oryginalny dzięki zastosowaniu naturalnego marmuru o unikalnym wzorze i fakturze. Lampa jest kompatybilna z żarówkami E27 o maksymalnej mocy 40 W. Żarówka nie wchodzi w skład zestawu.
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Włączanie | Włączane wyłącznikiem |
| Lokalizacja lamp | Na szafkę nocną |
| Kolor | Beżowa |
| Kraj pochodzenia | IN |
| Materiał | Tekstylia/kamień/metal |
| Moc | 40 W |
| Liczba żarówek | 1 szt. |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Waga | 5.2 kg |
| Średnica klosza | 22 cm |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Włącznik | Na kablu |
| Zasilanie | Do kontaktu |
| Kolekcja | Raze |
| Design | Skandynawski |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Jakość | Premium |
| Pielęgnacja | Wycierać suchą ściereczką |
| Materiał klosza | Tekstylny |
| Materiał konstrukcji | Marmur |
| Material | Tekstylia/kamień/metal |
| Producent | Kave Home |

Lampy stołowe, retro, japandi
W magazynie
Nowoczesna, włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
W magazynie
Lampy stołowe, drewniana, skandynawska
W magazynie
Lampy stołowe, drewniana, skandynawska
W magazynie
Lampy stołowe, LED
W magazynie
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem
W magazynie
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem
W magazynie
Nowoczesna, włączane wyłącznikiem, skandynawska
W magazynie
Lampy stołowe, LED, industrialna
W magazynie
Lampy stołowe, LED, ciepła biel
W magazynie
Lampy stołowe, drewniana
W magazynie
Lampy stołowe
W magazynie
Lampy stołowe, drewniana, rustykalna
W magazynie
Lampy stołowe
W magazynie
Lampy stołowe, industrialna, włączane wyłącznikiem
W magazynie
Lampy stołowe
W magazynie
Lampy stołowe, drewniana, rustykalna
W magazynie
Lampy stołowe, LED, ciepła biel
W magazynie
Nowoczesna, włączane wyłącznikiem, skandynawska
W magazynie
Lampy stołowe, drewniana, rustykalna
W magazynie
Lampy stołowe, nowoczesna, LED
W magazynie
Lampy stołowe
W magazynie
Nowoczesna, włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
W magazynieDostawa gratis
Lampy stołowe, industrialna
W magazynie
Lampy stołowe, drewniana, rustykalna
W magazynie
Lampy stołowe, retro, japandi
W magazynie
Lampy stołowe, szklana, nowoczesna
W magazynie
Lampy stołowe, LED, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Lampy stołowe, rustykalna
W magazynie
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Lampy stołowe
W magazynie
Lampy stołowe, metalowa
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
44 cm, ⌀ 55 cm, okrągła, technorattanowa
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
8×30×10 cm, prosta
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Porcelanowa
W magazynie
22×15 cm
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
49×26×41 cm, plastikowy, z wieczkiem
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
35 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, skandynawska
W magazynie