


















Wymiary 58×50×87 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Konstrukcja: Stal Pokrycie: Wodoodporny materiał Kolor Szary Wymiary Długość: 87 cm Szerokość: 50 cm Wysokość: 58 cm Nośność: 100 kg Waga: 1,7 kg Wymiary opakowania: 63 x 21 x 17 cm Specyfikacja Część zestawu: przenośna torba Wodoodporny pokrowiec Bardzo lekka, ale solidna konstrukcja Najlepszy towarzysz na letnie dni
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 87 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Składany | Tak |
|---|---|
| Nóżki | Z nóżkami |
| Materiał | Stal, Poliester |
| Materiał konstrukcji | Stal |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Nośność | 100 kg |
| Materiał obicia | Tkanina wodoodporna |
| Długość | 87 cm |
| Wielkość | Dla jednej osoby |
| Tapicerka | Z obiciem |
| Układanie | Składane |
| Daszek | Bez daszka |
| Przeznaczenie | Plażowa |
| Waga | 0,1 kg |

73×18×106 cm, regulowana
W magazynieDostawa gratis
152×139×202 cm, z daszkiem, z kółkami
W magazynie
Składana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Regulowana
W magazynie
Składana, regulowana
Dostawa gratis
24×53×183 cm, metalowa, stała
W magazynie
Stała
W magazynie
Składana, regulowana, stała
W magazynie
61×10×155 cm
W magazynieDostawa gratis
Składana, stała
W magazynie

Stała
W magazynie
Składana, regulowana, stała
W magazynie
Stała
W magazynie

58×8×68 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, regulowana, z drewna akacjowego
W magazynie
Drewniana, regulowana, z drewna akacjowego
W magazynie
Drewniana, regulowana, z drewna akacjowego
W magazynie

Regulowana
W magazynie
Składana, stała
W magazynie

Stała
W magazynieDostawa gratis
Składana

Stała
W magazynie
Drewniana, regulowana, sosnowa
W magazynie
Stała
W magazynie
Składana, regulowana
W magazynie
12×38×172 cm, składana, z daszkiem
W magazynieDostawa gratis
Stała
W magazynie
Składana, regulowana, stała
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
50×70 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
140×200 cm
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
195×102×105 cm, dwuosobowa
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie