
Wełniany okrągły dywan tkany ręcznie w jasnym naturalnym kolorze ø 150 cm Calmio – Hanse Home
⌀ 150 cm, do pokoju, shaggy, nowoczesna
723 zł

Wełniany okrągły dywan tkany ręcznie w jasnym naturalnym kolorze ø 120 cm Calmio – Hanse Home
⌀ 120 cm, do pokoju, shaggy, nowoczesna
481,83 zł

Wełniany okrągły dywan tkany ręcznie w jasnym naturalnym kolorze ø 200 cm Calmio – Hanse Home
⌀ 200 cm, do pokoju, shaggy, nowoczesna
1233 zł
Wełniany okrągły dywan tkany ręcznie w jasnym naturalnym kolorze ø 150 cm Calmio – Hanse Home
Wymiary ⌀ 150 cm
Wybrany wariant:Wełniany okrągły dywan tkany ręcznie w jasnym naturalnym kolorze ø 150 cm Calmio – Hanse Home
Polecane oferty
Wybierz spośród 2 sklepów w przedziale cenowym od 723 zł do 1199 zł :
Teraz jest dobry moment na zakup, cena jest obecnie 238 zł poniżej średniej.
Zobacz historię cenHistoria cen
- 27.05.2026 - 961 zł
- 19.05.2026 - 961 zł
- 15.05.2026 - 961,5 zł
- 21.04.2026 - 1199 zł
- 17.04.2026 - 941,2 zł
- 28.03.2026 - 1199 zł
- 19.03.2026 - 936,95 zł
- 10.03.2026 - 958 zł
- 25.02.2026 - 1199 zł
- 20.02.2026 - 936,95 zł
- 30.01.2026 - 1199 zł
- 23.01.2026 - 961 zł
- 16.01.2026 - 961,5 zł
- 14.09.2025 - 1199 zł
- 29.08.2025 - 976,5 zł
- 27.05.2026 - 723 zł
- 19.05.2026 - 723 zł
- 15.05.2026 - 724 zł
- 21.04.2026 - 1199 zł
- 17.04.2026 - 683,4 zł
- 28.03.2026 - 1199 zł
- 19.03.2026 - 674,9 zł
- 10.03.2026 - 717 zł
- 25.02.2026 - 1199 zł
- 20.02.2026 - 674,9 zł
- 30.01.2026 - 1199 zł
- 23.01.2026 - 723 zł
- 16.01.2026 - 724 zł
- 14.09.2025 - 1199 zł
- 29.08.2025 - 754 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Ręcznie tkany wełniany dywan Eleni marki Hanse Home to uosobienie ponadczasowej elegancji. Prosty, monochromatyczny design jest wzbogacony geometrycznym wzorem, który sprawia, że idealnie komponuje się zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi wnętrzami. Dywan jest wykonany ręcznie w 100% z wełny. To naturalne włókno zapewnia trwałość i komfort przez cały rok. Dywan jest łatwy w utrzymaniu w czystości i nadaje się również do pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym. Początkowe gubienie luźnych włókien jest normalne i zmniejszy się z czasem przy regularnym odkurzaniu.
Wymiary
| Średnica: | 150 cm |
|---|
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Materiał | Wełna |
| Twarz | Okrągłe |
| Wzór | Jednokolorowe, Abstrakcyjny |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
| Rodzaj materiału | Naturalne |
| Produkcja | Tkane, Tkane ręcznie |
| Kraj pochodzenia | IN |
| Skład i rodzaj materiału | Wełna |
| Grubość | 1.8 cm |
| Długość włosia dywanu | Bez włosia |
| Kształt | Okrągły |
| Waga | 5.9 kg |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Ręcznie tuftowane |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Pętelkowy (wielopoziomowy) |
| Kolekcja | Calmio |
| Design | Skandynawski/boho |
| Jakość | Extra |
| Gęstość | 3200 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Wysoka |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg/tkany ręcznie |
| Pielęgnacja | Tylko czyszczenie profesjonalne/nie używać chemicznych środków wybielających/nie używać chemicznych środków czyszczących/od czasu do czasu zmienić używaną stronę dywanu, aby wyrównać zużycie/odkurzać regularnie/nieodpowiednie do długiego kontaktu z wodą/nie namaczać |
| Materiał tylnej strony | Bawełna |
| Specyfikacja materiału | 100% wełna |
| Kolor | Jasny naturalny |
| Producent | Hanse Home |
Podobne produkty

Ręcznie tuftowany dywan z wełny Emilia
Wełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Okrągły ręcznie tkany dywan z wiskozy Jane
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Dywan z długim włosiem z połyskiem Jimmy
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Jednokolorowy dywan z geometrycznym wzorem Paloma
Jednokolorowa, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Okrągły ręcznie tkany dywan z wiskozy Jane
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Okrągły ręcznie tkany dywan z wiskozy Jane
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Ręcznie wykonany dywan z juty Sharmila
Do pokoju, chodniki, jutowa
W magazynie
Miękki okrągły dywan z wełny Berber
Okrągła, wełniana, gotowa
W magazynie
Dywan Kari
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan nowoczesny Stella beżowy koło 120 cm x 120 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Okrągły dywan z krótkim włosiem Jacob's Ladder
Okrągła, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Ręcznie tkany dywan szenilowy Neapel
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan Serenno cream 160x230 cm
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Dywan pluszowy Sky różowy 120 cm x 120 cm koło
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Strukturalny kremowy dywan do salonu Paloma
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Puszysty chodnik z długim włosiem Leighton
Chodniki, shaggy, gotowa
W magazynie
Okrągły ręcznie tkany dywan z wiskozy Jane
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z wiskozy Jane
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z wełny Lars
Do pokoju, naturalna, tkana
W magazynie
Dywan Jutta H w kolorze kości słoniowej
Do pokoju, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Sztuczne futro Morten, kręcone włosie
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Okrągły ręcznie tkany dywan szenilowy Loire
Nowoczesna, okrągła, tkana
W magazynie
Dywan Velora beige 160x230 cm
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Różowy okrągły dywan odpowiedni do prania ø 160 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan nowoczesny Helix jednobarwny kremowy koło 80 cm x 80 cm
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Dywan z wypukłą strukturą Perriers
Tkana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Ręcznie tkany chodnik z wiskozy Jane
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Dywan Wave I 160x230 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Okrągły ręcznie tkany dywan z wiskozy Jane
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Dwustronny dywan zewnętrzny Cort
Zewnętrzna, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z bawełny Lora
Tkana, bawełniana, tkana ręcznie
W magazynie
Okrągły ręcznie tkany dywan z wiskozy Jane
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, kwadratowa
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
27×19×35 cm, bez pokrywy, papier
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
27×19×35 cm, z wieczkiem, papier
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×37 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dwupoziomowa półka łazienkowa Wenko Milo
55×25×14 cm, prosta, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Biały taboret ze schowkiem Wenko Wing, 33 l
48×45×33 cm, pufy, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowy dziecięcy dywan do zabawy 120x170 cm Clown – Universal
120×170 cm, zabawowa, prostokąt

Mop z wiadrem H2PrO – Vileda
W magazynie
Jasnoniebieska stołowa deska do prasowania Joseph Joseph Pocket
Stołowa, średnica
W magazynie
Szafka w dekorze dębu 95x111 cm Multilux – Kalune Design
111×95×36 cm, matowa, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Biała pościel dwuosobowa z kory 200x200 cm Seersucker Frill – Catherine Lansfield
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Zielony kartonowy organizer na dokumenty Johan Canvas Paper Laminate – Bigso
Średnica
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy

Fartuch kuchenny Cooksmart ® Denim
Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie









