
Mexen Mist-H Duo kabina prysznicowa uchylna 70 x 70 cm, transparent, chrom - 8A5-070L-070P-01-00
70×70 cm, kwadrat, przezroczyste szkło
Wymiary 200×100×100 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Mexen Mist L to nowoczesna kabina prysznicowa półokrągła z eleganckim wykończeniem w chromie. Jej kompaktowy rozmiar 100x100 cm i wysokość 200 cm idealnie pasują do różnych łazienek. Dzięki uniwersalnej stronie montażu i drzwiom uchylnym, jest bardzo funkcjonalna. Transparentne hartowane szkło o grubości 6 mm zapewnia bezpieczeństwo i wytrzymałość, a powłoka ułatwiająca czyszczenie upraszcza codzienną pielęgnację. Mechanizm unoszenia i opuszczania drzwi oraz regulacja szerokości dodają komfortu użytkowania. Kabina Mexen Mist L może być montowana na brodziku lub płytkach, co czyni ją wszechstronną i praktyczną.
| Szerokość: | 100 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Ksztalt kabiny | Cwierćkoło |
|---|---|
| Materiał wypełnienia | Przezroczyste szkło |
| Wanienka | Bez wanienki |
| Otwieranie | Zawiasowe |
| Rodzaj | Półokrągła |
| Seria | Mist L |
| Producent | Mexen |

70×70 cm, kwadrat, przezroczyste szkło

200×70×70 cm, ćwierćkoło, przezroczyste szkło

70×70 cm, wysokość, ćwierćkoło

Bez wanienki

85×85 cm, wysokość, kwadrat

100×100 cm, ćwierćkoło, przezroczyste szkło

200×80×80 cm, kwadrat, przezroczyste szkło

110×90 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

Przesuwana, bez wanienki

Przesuwana, bez wanienki

95×90 cm, składana, wysokość

80×80 cm, wysokość, ćwierćkoło

90×90 cm, wysokość, ćwierćkoło

190×80×80 cm, ćwierćkoło, przezroczyste szkło

70×70 cm, wysokość, kwadrat

75×75 cm, składana, kwadrat

70×80 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

110×80 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

100×80 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

80×80 cm, składana, kwadrat

190×90×90 cm, składana, kwadrat

200×130×100 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

90×90 cm, składana, kwadrat

135×80 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

80×80 cm, kwadrat, przezroczyste szkło

160×90 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

80×70 cm, składana, prostokąt

80×80 cm, wysokość, kwadrat

90×90 cm, kwadrat, przezroczyste szkło

90×90 cm, kwadrat, przezroczyste szkło

70×70 cm, ćwierćkoło, przezroczyste szkło

Bez wanienki


Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika


Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

51×33 cm, kwadratowa, ceramiczna


Prosta