











Wymiary 60×110 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% bawełna Gramatura: 330 g/m2 Kolor Kremowy - kość słoniowa Wymiar 60 x 110 cm Specyfikacja Z elegancką bordurą Certyfikat Oeko-Tex Standard 100 Pranie maks. w 60 °C, prasowanie do 150 °C Suszenie w suszarce na niskiej temperaturze Nie prać z odzieżą, która ma zamki błyskawiczne i metalowe haczyki Dla długotrwałej miękkości, delikatności i chłonności, nie jest zalecane używanie płynu do zmiękczania tkanin
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 110 cm |
| Materiał | Bawełna |
|---|---|
| Wzór | Z wzorem |
| Zalecana temperatura prania | 60 °C |
| Uszko | Tak |
| Długość | 110 cm |
| Zestawy | Pojedyncze |
| Wersja | Jednokolorowe |
| Gramatura | 330 g/m2 |
| Rozmiar | 60 x 110 cm |
| Waga | 0,3 kg |

70×140 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
50×100 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Lniana, bawełniana, bambusowa
W magazynie
Lniana, bawełniana, bambusowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
50×100 cm, bawełniana
W magazynie
50×100 cm, szybkoschnąca, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Plażowa, bawełniana, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
75×150 cm, szybkoschnąca, bawełniana
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, filmowa
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana
W magazynie


17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie