





Wymiary 215 cm, ⌀ 200 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Stal z powłoką proszkową Poliestrowa tkanina o gramaturze 170g/m2 Kolor Baldachim: Różowa ze wzorem Konstrukcja: Biała Wymiary Średnica: 200 cm Wysokość: 215 cm Średnica konstrukcji: 19/22 mm Waga: 2 kg Specyfikacja Solidna stalowa konstrukcja z powłoką proszkową Gęsto tkana tkanina baldachimu z wesołym wzorem Szpic do łatwej instalacji w ogrodzie czy na plaży Niska waga dla łatwego przenoszenia czy podróżowania Długotrwałe używanie i wpływ promieniowania słonecznego mogą zmienić odcień kolorystyczny parasola.Nie pozostawiaj parasola rozłożonego w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Podczas bardzo silnego wiatru zalecamy złożyć parasol, aby uniknąć jego uszkodzenia. Letni relaks Rozkoszuj się spokojnymi chwilami podczas gorących letnich dni z dodatkami, które chronią przed słońcem i tworzą przytulny kąt do odpoczynku. Niezależnie od tego, czy spędzasz wolny czas w ogrodzie, na tarasie czy nad wodą, odpowiedni parasol zapewni cień i komfort. Dzięki lekkiej konstrukcji i łatwej manipulacji stanie się nieodzownym towarzyszem każdej letniej przygody. Zostaw troski za sobą i zanurz się w atmosferę prawdziwego letniego spokoju.
| Wysokość: | 215 cm |
|---|---|
| Średnica: | 200 cm |
| Kształt | Okrągły |
|---|---|
| Kolor | Różowa |
| Materiał konstrukcji | Stal |
| Materiał parasola | Poliester |
| Umieszczenie | Na balkon, Ogrodowe, Plażowe |
| Typ konstrukcji | Środkowa |
| Stojak | Bez stojaka |
| Wielkość | Mała |
| Regulacja położenia | Odchylane |
| Waga | 2 kg |


Drewniana
W magazynieDostawa gratis



Drewniana
W magazynieDostawa gratis


Drewniana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynieDostawa gratis

Drewniana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynieDostawa gratis





Drewniana
W magazynieDostawa gratis




Regulowana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynieDostawa gratis
190 cm, ⌀ 180 cm, okrągła
W magazynie
Okrągła, regulowana
W magazynie
Okrągła, regulowana
W magazynie
Drewniana
W magazynieDostawa gratis




17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie