

Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% mikrofibra Kolor Różowy Czerwony Niebieski Czarny Wymiary Szerokość: 60 cm Długość: 120 cm Długość podana jest razem z kapturem! Specyfikacja Zalecane dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat Praktyczny kaptur Idealne na plażę lub przy basenie Antyalergiczny i szybkoschnący materiał Zalecana temperatura prania maksymalnie 40 °C Przy pierwszym praniu należy prać oddzielnie Dla długotrwałej miękkości, delikatności i chłonności nie zaleca się używania płynu do zmiękczania tkanin
| Dziecięce poncza | Tak |
|---|---|
| Wzór | Z obrazkiem |
| Zalecana temperatura prania | 40 °C |
| Długość | 90 cm |
| Rozmiar | 60 x 90 cm |
| Dla dzieci | Dzięcięce |
| Wersja | Wielokolorowe |
| Materiał | Mikrofibra |
| Waga | 0,6 kg |

Dla chłopców, dziecięce poncza
W magazynie




Dla chłopców
W magazynie

Dla chłopców, dziecięce poncza
W magazynie
Dla dziewczynek
W magazynie



17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie