
3999 zł
Narożnik Nardo L z funkcją spania prawostronny - beżowy plusz Pretty 03
79-97×259×203 cm, na nóżkach, prawa
W magazynieWymiary 73×300×160 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 5029,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa narożna lewostronna otwarta 5-osobowa z weluru w kolorze złamanej bieli. Poduszki w zestawie. Wyprodukowana w Europie - szer. 300 x gł. 160 x wys. 73 cm - POGNI marki Maison Céphy
| Szerokość: | 300 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 160 cm |
| Wysokość: | 73 cm |
| Na nóżkach | Tak |
|---|---|
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Biała |
| Rodzaj narożnika | Lewy |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

79-97×259×203 cm, na nóżkach, prawa
W magazynie
Regulowana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, regulowana
W magazynie
Uniwersalna
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis


Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis