




Wymiary 65×60×41 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Metal Poliester Kolor Kremowy Wymiary Szerokość: 60 cm Wysokość: 65 cm Głębokość: 41 cm Wysokość siedziska: 45 cm Obciążenie: 130 kg Wymiary opakowania: 80 x 26 x 20 cm Waga opakowania: 1,7 kg Właściwości Praktyczne składane krzesło do kempingu lub wędkowania Boczna kieszeń na napoje lub drobiazgi Trwała metalowa konstrukcja Torba z paskiem dla łatwego przenoszenia Komfort na każdym kroku Ciesz się chwilami odpoczynku z praktycznym składanym krzesłem, które zapewni ci komfort w dowolnym momencie i miejscu. Niezależnie czy jesteś na rybach, przy ognisku, czy oglądasz zachód słońca w górach, to krzesło będzie twoim niezawodnym wsparciem. Szybkie składanie, łatwe przenoszenie i trwałe materiały czynią je niezbędnym elementem każdej wyprawy. Uczyń każdą przerwę prawdziwym doświadczeniem pełnym wygody i spokoju.
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 41 cm |
| Wysokość: | 65 cm |
| Materiał | Metal, Poliester |
|---|---|
| Podłokietniki | Z podłokietnikami |
| Regulacja położenia | Stałe |
| Typ | Siedzące |
| Nośność | 130 kg |
| Wygląd | Krzesło |
| Układanie | Składane |
| Waga | 1,7 kg |


28×28×110 cm
W magazynieDostawa gratis
90×47 cm
W magazynie
18×25×93 cm
W magazynieDostawa gratis
30×65×175 cm
W magazynie

35×22×102 cm
W magazynieDostawa gratis
102×60×70 cm
W magazynie
18×25×93 cm
W magazynieDostawa gratis
42×33 cm
W magazynie


100×60×60 cm, średnica
W magazynie

19×29×96 cm
W magazynieDostawa gratis
28×28×95 cm
W magazynieDostawa gratis






37×18×94 cm
W magazynieDostawa gratis
18×25×93 cm
W magazynieDostawa gratis
95×58 cm
W magazynie
73×26×65 cm
W magazynieDostawa gratis

87×59 cm
W magazynie





17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie