



Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% bawełna Gramatura: 500 g/m2 Kolor Jasny zielony Wymiary Ręcznik kąpielowy: 70 x 130 cm Ręcznik: 50 x 90 cm Specyfikacja Zestaw zawiera 1 szt. ręcznika kąpielowego i 1 szt. ręcznika Z elegancką bordiurą Wyposażona w pętelkę do zawieszania Certyfikat Oeko-Tex Standard 100 Pranie maks. na 60 °C, prasowanie do 180 °C Suszenie w suszarce na najniższej temperaturze Nie prać z odzieżą, która ma zamki lub metalowe haczyki Dla długotrwałej miękkości, puszystości i wchłanialności nie jest zalecane używanie płynu do płukania
| Materiał | Bawełna |
|---|---|
| Zestawy | Zestawy |
| Rozmiar | 50 x 90 cm, 70 x 130 cm |
| Gramatura | 500 g/m2 |
| Wysoka gramatura | Tak |
| Wzór | Z wzorem |
| Zalecana temperatura prania | 60 °C |
| Uszko | Tak |






Bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie




70×140 cm, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie

Bawełniana
W magazynie

Bawełniana
W magazynie


Lniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie


70×140 cm, bawełniana
W magazynie

70×140 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

Bawełniana
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie