
Bellatex Ochraniacz na materac Bella Lux, 140 x 200 cm
Ochraniacze na materac
W magazynieNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 168,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bella Lux to ochraniacz na materac, który jest oddychający i równocześnie doskonale ochroni każdy materac przed zabrudzeniem. Pikowana nakładka zwiększa higienę łóżka i zatrzymuje pot. Wewnątrz ochraniacza znajduje się runo poliestrowe. Zaletą z pewnością jest możliwość wyprania. Ochraniacz posiada gumki w rogach do uchwycenia za materac.
| Asortyment | Ochraniacze na materac |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Gramatura | 200 g/m2 |
| Materiał powierzchni tkaniny | 100% poliester |
| Materiał wypełnienia | 100% runo poliestrowe |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rozmiar | 180 x 200 cm |
| Rozmiary | 180 x 200 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Bellatex |

Ochraniacze na materac
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie

70×200 cm, ochraniacze na materac, średnica
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
140×200 cm, ochraniacze na materac, średnica
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
70×200 cm, ochraniacze na materac, wysokość
W magazynie
Ochraniacze na materac
Dostawa gratis
Ochraniacze na materac
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
70×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie

Ochraniacze na materac
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie

Ochraniacze na materac
W magazynieDostawa gratis
Toppery
W magazynie
Toppery
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie

Ochraniacze na materac
W magazynie


Toppery
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynieDostawa gratis
Ochraniacze na materac
W magazynie

Zamek, zwierzątka
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, mikroflanel
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Poliestrowa, na sztuki, obrusy
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie