

Wymiary 50×70 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% mikrowłókno Kolor Miętowy Wymiary Szerokość: 50 cm Długość: 70 cm Szerokość paska: 2 cm Specyfikacja Nie wybielać Nie suszyć w suszarce Zapięcie na zamek błyskawiczny
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 70 cm |
| Zapinanie | Zamek błyskawiczny |
|---|---|
| Rozmiar poduszki | 50 x 70 cm |
| Zalecana temperatura prania | 40 °C |
| Zapięcie | Suwak |
| Pora roku | Całoroczne |
| Prążek | 2 cm |
| Długość | 70 cm |
| Motyw | Jednokolorowy, Paski |
| Materiał | Mikrofibra - poliester |
| Waga | 0,2 kg |
| Zestawy | Pojedyncza poszewka na poduszkę |

70×90 cm, na zamek
W magazynie

60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Na zamek
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Prostokątna, bawełniana
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, nowoczesna
W magazynie
Bawełniana, industrialna, guziki
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Bawełniana, industrialna, guziki
W magazynie
Bawełniana, nowoczesna
W magazynie
70×90 cm, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Prostokątna, retro, na zamek
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, na zamek
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Retro
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
70×90 cm, bawełniana, industrialna
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Guziki
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana
Do wysłania za 1 tydzień
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie