










Wymiary 70×140 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% bawełna Gramatura ręcznika kąpielowego: 500 g/m2 Gramatura ręcznika: 330 g/m2 Kolor Piaskowy Wymiary Ręcznik kąpielowy: 70 x 140 cm Ręcznik: 60 x 110 cm Specyfikacja Z elegancką bordiurą Certyfikat Oeko-Tex Standard 100 Pranie maks. w 60 °C, prasowanie do 150 °C Suszenie w suszarce na niską temperaturę Nie prać z odzieżą posiadającą zamki i metalowe haczyki Dla długotrwałej miękkości, delikatności i chłonności nie zaleca się używania płynu zmiękczającego
| Szerokość: | 70 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 140 cm |
| Materiał | Bawełna |
|---|---|
| Zestawy | Zestawy |
| Gramatura | 500 g/m2, 330 g/m2 |
| Rozmiar | 70 x 140 cm, 60 x 110 cm |
| Wzór | Z wzorem |
| Zalecana temperatura prania | 60 °C |
| Uszko | Tak |
| Wersja | Jednokolorowe |

Lniana, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

70×140 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, sztukowa, zwierzątka
W magazynie

50×100 cm, bawełniana, bambusowa
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, lniana, bawełniana
W magazynie
Lniana, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie




Lniana, bawełniana, zestawy
W magazynie
50×100 cm, szybkoschnąca, bawełniana
W magazynie

Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

70×140 cm, lniana, bawełniana
W magazynie



Bawełniana, zestawy
W magazynie
70×140 cm, lniana, bawełniana
W magazynie




45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
165×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
127×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie