Polecamy
Zestaw 4 krzeseł ogrodowych TAVERNO szary/czarny
Historia cen
- 1.04.2026 - 328 zł
- 30.06.2025 - 328 zł
- 25.06.2025 - 426 zł
Opis produktu
Materiał Stal: Czarna Nylon: Szara Wymiary Szerokość: 50 cm Głębokość: 65 cm Wysokość: 89 cm Wysokość siedziska: 42 cm Stalowa konstrukcja: 4,2 x 1,4 cm Nośność: 100 kg Waga: 4,8 kg Specyfikacja Zawartość opakowania: 4 szt. zestawu krzeseł ogrodowych Solidna stalowa konstrukcja z powłoką proszkową Specyfikacja stohowalna Szybkoschnąca oddychająca tkanina siedziska Odpowiednie do użytku zewnętrznego Odporne na warunki atmosferyczne Łatwe do czyszczenia Dostarczane w częściach do montażu 2x paczka: 75 x 7,5 x 78 cm, 8,5 kg Relaks w ogrodzie Stwórz idealne miejsce do relaksu na świeżym powietrzu. Miejsce do siedzenia na zewnątrz jest idealne na chwile spokoju z książką, filiżanką kawy lub w przyjemnym towarzystwie. Solidna konstrukcja i trwałe materiały gwarantują długą żywotność nawet w niekorzystnych warunkach pogodowych. Elegancki design tego krzesła doskonale uzupełni Twój taras, ogród lub balkon, pozwalając w pełni cieszyć się każdym słonecznym dniem.
Specyfikacje
| Z podłokietnikami | Tak |
|---|---|
| Materiał | Stal, Nylon |
| Tapicerka | Bez tapicerki |
| Wygląd | Fotele |
| Głębokość krzesła | 65 cm |
| Wysokość krzesła | 89 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 4 |
| Typ | Siedzące |
| Podłokietniki | Z podłokietnikami |
| Wysokość siedziska | 42 cm |
| Szerokośc krzesła | 50 cm |
| Układanie | Produkt można układać stosowo |
| Zestawy | Zestawy |
Najlepsze produkty od Przytulnemieszkanie.pl

PrzytulneMieszkanie.pl Bawełniany prześcieradło do łóżeczka dziecięcego RAINUBI białe 110x160 cm
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Narzuta na łóżko WILDFLOWERS, kolorowy Rozmiar: 170 x 210 cm
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Stelaż listwowy elastyczny 90 x 200 cm
90×200 cm, regulowana
W magazynie
PrzytulneMieszkanie.pl PrzytulneMieszkanie.pl Pościel bawełniana FIOLETOWY MOTYL ciemnoniebieska Rozmiar pościeli: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Ścierki LINEA 45x60 cm, zestaw 3 szt. - różne warianty
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Koszulka dziecięca 2 szt. PSI PATROL różowa/jasnoróżowa - różne rozmiary Wielkość: 110 - 116
Bawełniana
W magazynie
Rozkładana sofa 2-miejscowa LAINE, zielona
75×155×105 cm, rozkładana, materiałowa
Do wysłania za 1 tydzień
Stelaż listwowy rolowany 90 x 200 cm
90×200 cm, regulowana
W magazynie
PrzytulneMieszkanie.pl Bawełniane prześcieradło niebieskie 140x240 cm
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Mikropluszowy koc HERBÁŘ, beżowy Rozmiar: 200 x 220 cm
200×220 cm, tkana, mikroplusz
W magazynie
Całoroczna pikowana kołdra 140x200 cm z włókna pustego, różowa
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Pojemnik pod łóżko 200 cm, dąb
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Łóżko tapicerowane COMFINO VELVET z wysuwanym miejscem do spania 120x200 cm, szare
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
Do wysłania za 3 tygodnie
Mikropluszowy koc MYSTIC GARDEN, ciemnozielony Rozmiar: 200 x 220 cm
200×220 cm
W magazynie
PrzytulneMieszkanie.pl PrzytulneMieszkanie.pl Krepa pościel LOVEXA szara Rozmiar pościeli: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Całoroczna pikowana kołdra 140x200 cm z włókna pustego, niebieska
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
PrzytulneMieszkanie.pl PrzytulneMieszkanie.pl Pościel z mikrofibry CATMOSPHERE kolorowa Rozmiar pościeli: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Z mikrofibry
W magazynie
Narzuta na łóżko MYSTIC GARDEN ciemnozielona Rozmiar: 220 x 240 cm
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie


















