

Wymiary 84×58×59 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 559,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Krzesło obrotowe z podłokietnikami KONYA - Materiały: Sztruks i metal - Kolor: Kremowy - Styl: Urokliwy vintage - szer. 58 x wys. 84 x gł. 59 cm - Postaw na wygodne i eleganckie krzesła KONYA!
| Szerokość: | 58 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 59 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Styl | Retro |
|---|---|
| Z podłokietnikami | Tak |
| Tapicerowane | Tak |
| Materiał | Metal |
| Właściwości | Obrotowe |
| Kolor | Beżowa |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Producent | Vente-unique |

59×58×84 cm, tapicerowana, obrotowa
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna, obrotowa, industrialna
Dostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Obrotowa
W magazynie
84×59×58 cm, tapicerowana, obrotowa
W magazynieDostawa gratis

Obrotowa
W magazynie
Obrotowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, obrotowa, z podłokietnikami
W magazynie
82×57×62 cm, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, obrotowa
Dostawa gratis
90×52×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
59×63×79 cm, tapicerowana, obrotowa
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna, skandynawska, materiałowa


Obrotowa, metalowa, retro
W magazynieDostawa gratis
Obrotowa, metalowa, retro
W magazynieDostawa gratis
84×60×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, obrotowa, industrialna
Dostawa gratis

89×60×63 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
68×54×55 cm, tapicerowana
Dostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, skandynawska
Dostawa gratis
Nowoczesna, obrotowa, skórzana
Dostawa gratis
Tapicerowana, industrialna, materiałowa

Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
Dostawa gratis
Materiałowa

Obrotowa
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, materiałowa

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis

Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Skórzana
W magazynieDostawa gratis

Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis