

Wymiary 85×267×167 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 5169,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa narożna prawostronna rozkładana z szeroko prążkowanego beżowego sztruksu. 5-osobowa. Zdejmowane pokrowce oparcia. Wbudowana skrzynia do przechowywania - szer. 267 x gł. 167 x wys. 85 cm - AMELIA
| Szerokość: | 267 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 167 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Rodzaj narożnika | Prawy |
|---|---|
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Funkcje | Rozkładane |
| Materiał ramy | Drewno |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Regulowana
W magazynie
Uniwersalna
W magazynie
79-97×259×203 cm, na nóżkach, prawa
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis


Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis