

Wymiary 85×267×167 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 5179,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa narożna prawostronna rozkładana z szeroko prążkowanego jasnoszarego sztruksu. 5-osobowa. Zdejmowane pokrowce oparcia. Wbudowana skrzynia do przechowywania - szer. 267 x gł. 167 x wys. 85 cm - AMELIA
| Szerokość: | 267 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 167 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj narożnika | Prawy |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Do codziennego użytku | Tak |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Szara |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

185×280×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z poduszkami, uniwersalna
W magazynie
185×280×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Drewniana, z poduszkami, uniwersalna
W magazynie
Rozkładana, prawa, nowoczesna

Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
83×265×89 cm, rozkładana, uniwersalna
Do wysłania za 2 tygodnie

Nowoczesna, materiałowa, wysoka
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, lewa
W magazynie
185×280×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Retro
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna

Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, na nóżkach, prawa
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa, wysoka
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, prawa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis


Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis