

Wymiary 92×204×82 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2719,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa 3-osobowa rozkładana z beżową tapicerką i siedziskiem z pamięcią kształtu. Skrzynia do przechowywania. Dodatkowe poduszki - szer. 204 x gł. 82 x wys. 92 cm - SERABA
| Szerokość: | 204 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 82 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
|---|---|
| Funkcje | Rozkładane |
| Na nóżkach | Tak |
| Wielkość | Trzyosobowy |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

85×187×60 cm, drewniana, materiałowa
W magazynie
Trzyosobowa, drewniana, eko skóra
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, dwuosobowa, nowoczesna
W magazynie
Skórzana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, niska
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Dwuosobowa, retro
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, dwuosobowa, nowoczesna
W magazynie
70×225×96 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
207×140 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
Rozkładana, dwuosobowa, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, dwuosobowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Trzyosobowa, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, regulowana
W magazynie
Rozkładana, dwuosobowa, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, regulowana
W magazynie
Rozkładana, dwuosobowa, na nóżkach
W magazynie
Regulowana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, dwuosobowa, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, dwuosobowa, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, trzyosobowa, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, dwuosobowa, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, trzyosobowa, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, dwuosobowa, drewniana
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, nowoczesna, do codziennego użytku
W magazynie
Rozkładana, dwuosobowa, nowoczesna
W magazynie
80×218×102 cm, rozkładana, skandynawska

Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis


Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis