
Łóżko IKAROS DOUBLE 90 x 200 cm, biały/dąb truflowy Stelaż: Bez stelaża, Materac: Bez materaca
98×206 cm, dębowa, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnieWymiary 87×90×190 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1539,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Łóżko ze schowkiem 90 x 190 cm - Konstrukcja: płyta MDF i sklejka - Tapicerka: tkanina frotte - Kolor: kremowy - Wymiary: szer. 103 x gł. 202 x wys. 87 cm - Styl: skandynawski + Materac - Obudź się prawą nogą dzięki miękkości łóżka ze schowkiem LIRIMO!
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 190 cm |
| Wysokość: | 87 cm |
| Materiał | Tapicerowane |
|---|---|
| Styl | Skandynawski |
| Ze schowkiem | Tak |
| Na nóżkach | Tak |
| Zestaw | Z materacem |
| Z zagłówkiem | Tak |
| Tapicerka | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Producent | Vente-unique |

98×206 cm, dębowa, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
Drewniana, metalowa, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
128×206 cm, dębowa, bez materaca
W magazynie

Tapicerowana, nowoczesna, retro
Dostawa gratis
Rozkładana, drewniana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Drewniana, rustykalna, retro
W magazynieDostawa gratis
Regulowana, materiałowa
Dostawa gratis
Drewniana, metalowa, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis

90×200 cm, drewniana, rustykalna
Dostawa gratis
Rozkładana, drewniana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
98×206 cm, dębowa, bez materaca
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna
Dostawa gratis

120×200 cm, drewniana, tapicerowana
Dostawa gratis
120×200 cm
W magazynie
Leżanki, drewniana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
127×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
120×200 cm, drewniana, tapicerowana
Dostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
120×200 cm, nowoczesna, retro
W magazynie
120×200 cm, retro
W magazynie
120×200 cm, drewniana, tapicerowana
Dostawa gratis
40×120×204 cm, z materacem, ze schowkiem
W magazynieDostawa gratis

120×200 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
98×206 cm, bez materaca, materiałowa
W magazynie
Drewniana, metalowa, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis