

Wymiary 74×272×165 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa narożna lewostronna z beżową tapicerką. Wyprodukowana w Europie. Wyściełane siedzisko dla jeszcze większego komfortu. 5-osobowa - szer. 272 x gł. 165 x wys. 74 cm - CAMILIO marki Maison Céphy
| Szerokość: | 272 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 165 cm |
| Wysokość: | 74 cm |
| Na nóżkach | Tak |
|---|---|
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Rodzaj narożnika | Lewy |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

79-97×259×203 cm, na nóżkach, prawa
W magazynie
Regulowana
W magazynie
Uniwersalna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, regulowana
W magazynie
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis