

Wymiary 201×97×198 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Łóżko domek na antresoli – 90 x 190 cm – Drewno sosnowe – Kolor: Biały – Wymiary: Dług. 197,5 x Szer. 96,5 x Wys. 200,5 cm – Styl: Ponadczasowa klasyka + Materac – Twoje dzieci wyruszą na spotkanie z przygodą dzięki łóżku w kształcie domku TARZIA!
| Szerokość: | 97 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 198 cm |
| Wysokość: | 201 cm |
| Rodzaj drewna | Sosna |
|---|---|
| Bariera | Tak |
| Materiał | Drewniane |
| Zestaw | Z materacem |
| Łóżka domkowe | Tak |
| Kolor | Biała |
| Producent | Vente-unique |

Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis


Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis




Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis