

Wymiary 75×56×56 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1219,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wybierz zestaw 2 foteli ogrodowych ALLENDE z drewna tekowego - Kolor jasny naturalny - Dł.56 x Gł.56 x Wys.75 cm - Z podłokietnikami - Szlachetne i odporne drewno
| Szerokość: | 56 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 56 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Materiał | Drewno |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Drewno tekowe |
| Z podłokietnikami | Tak |
| Kolor | Brązowa |
| Producent | Vente-unique |

Składana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Metalowa
W magazynieDostawa gratis
Z podłokietnikami
W magazynie
Drewniana
W magazynieDostawa gratis




Z podłokietnikami
W magazynie
Plastikowa, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
14×46×98 cm, składana
W magazynieDostawa gratis


Składana
W magazynie
Z podłokietnikami
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Metalowa, sztaplowana, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Z podłokietnikami
W magazynie
Drewniana
W magazynie

110×56 cm, drewniana, z drewna tekowego
W magazynie
Drewniana, z podłokietnikami
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana
W magazynieDostawa gratis


Składana, drewniana, sosnowa
W magazynie

Metalowa, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis






Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, skandynawska, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis