
Szafa przesuwna - Greco 150 cm, dąb artisan
Z lustrem, przesuwana, półki
W magazynieDostawa gratisWymiary 206×180×47 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1429,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafa 6 drzwi i 3 szuflady - Z lustrem - Konstrukcja: Płyta wiórowa - Kolory: Naturalny i beżowy - Wym.: szer. 180 x gł. 46,5 x wys. 206 cm - Styl: Nowoczesny - ELORIO: Szafa, która zmieni oblicze elegancji i organizacji w Twoim wnętrzu!
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 47 cm |
| Wysokość: | 206 cm |
| Rodzaj drzwi | Pełne, Z lustrem |
|---|---|
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Kształt | Proste |
| Liczba drzwi | Czterodrzwiowe |
| Materiał | Laminat |
| Przestrzeń do przechowywania | Szuflada, Półki |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | Beżowa |
| Producent | Vente-unique |

Z lustrem, przesuwana, półki
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, przesuwana, półki
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, przesuwana, półki
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, półki, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, przesuwana, półki
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, retro
W magazynie
Z lustrem, przesuwana, półki
W magazynieDostawa gratis
Narożna, nowoczesna, retro
W magazynie
Z lustrem, przesuwana, półki
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna, półki, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, przesuwana, półki
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, półki, matowa
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, klasyczna, półki
W magazynieDostawa gratis
Półki, industrialna
W magazynie
Z lustrem, półki, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, półki, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, retro
W magazynie
Z lustrem, głębokość, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, półki, dębowa
Dostawa gratis
Z lustrem, przesuwana, półki
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, drewniana, półki
Dostawa gratis
Z lustrem, głębokość, nowoczesna
W magazynie
Z lustrem, półki, matowa
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, drewniana, głębokość
W magazynie
200×196×60 cm, czterodrzwiowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, drewniana, półki
Dostawa gratis
Z lustrem, głębokość, nowoczesna
W magazynie
198×200×58 cm, z lustrem, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, półki, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Z lustrem, głębokość, nowoczesna
W magazynie
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis