
Puf z aksamitu Orchid
Pufy, materiałowa
W magazynieWymiary 44×95×95 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 839,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pufa ze sztruksu beż. Stworzone dla designu. Duże, wygodne siedzisko. Nogi z czarnego drewna. Pasuje do kanapy narożnej. Wym.: dł. 95 x szer. 95 x wys. 44 cm. BORORE
| Szerokość: | 95 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 95 cm |
| Wysokość: | 44 cm |
| Materiał tapicerski | Materiał |
|---|---|
| Nóżki | Na nóżkach |
| Materiał | Tapicerowane |
| Kształt | Kwadratowy |
| Pufy | Tak |
| Kolor | Beżowa |
| Producent | Vente-unique |

Pufy, materiałowa
W magazynie
Pufy, nowoczesna, tapicerowana
Dostawa gratis
116×72 cm, pufy, materiałowa
W magazynie
Pufy, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, retro, materiałowa
W magazynie
Pufy
W magazynie
Pufy, skandynawska
W magazynie
45×42×42 cm, pufy, z przestrzenią do przechowywania
W magazynieDostawa gratis

38×65×65 cm, industrialna, materiałowa
W magazynie

33×59×59 cm, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Pufy
W magazynie
40×40×40 cm, pufy, nowoczesna
W magazynie
46×59×59 cm, pufy, okrągła
W magazynieDostawa gratis
42×50×50 cm, pufy, nowoczesna
W magazynie
Pufy, materiałowa
W magazynie
Pufy, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Pufy, materiałowa
W magazynie
Pufy, tapicerowana
W magazynie
Pufy
W magazynie
44×43×43 cm, pufy, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
42×37×37 cm, pufy, nowoczesna
Do wysłania za 1 tydzień
Pufy, nowoczesna, retro
W magazynieDostawa gratis
Pufy
W magazynie
40×40×40 cm, pufy, materiałowa
W magazynie
Pufy
W magazynie
Pufy, skórzana
W magazynie
Pufy, nowoczesna, kwadratowa
W magazynie
Pufy, tapicerowana
W magazynie
Pufy, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis


Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis




Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis