
Leżak XXL dla seniorów, bardzo wysoki
48×67×158 cm, składana, z daszkiem
W magazynieWymiary 33×65×200 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Dzięki kolekcji mebli BYBLOS twój ogród będzie dla ciebie jak drugi salon! Wielopozycyjny leżak BYBLOS z drewna tekowego – 200 × 65 × 33 cm (dł. × szer. × wys.) – kolor naturalny wyposażony w rolki
| Szerokość: | 65 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 33 cm |
| Materiał | Drewno |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Drewno tekowe |
| Rodzaj konstrukcji | Regulowane |
| Z kółkami | Tak |
| Kolor | Brązowa |
| Producent | Vente-unique |

48×67×158 cm, składana, z daszkiem
W magazynie
27×60×118 cm
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, składana, regulowana
W magazynie
190×73 cm, składana, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
29×53×123 cm, składana, regulowana
W magazynieDostawa gratis

34×57×200 cm, drewniana, z kółkami
W magazynie
Regulowana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
61×20×125 cm
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, bujana
W magazynie
Składana, regulowana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
190×73 cm, składana, regulowana
W magazynie
Z kółkami
W magazynie
26×62×100 cm, drewniana, składana
W magazynieDostawa gratis
Regulowana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis