
2999 zł3360 zł
Narożnik Vario z funkcją spania uniwersalny prawo/lewostronny - szary szenil Wind 89
Uniwersalna
W magazynieWymiary 80×254×161 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa narożna prawostronna i Pasująca pufa a ze sztruksu beżowe. Made for design. Wym. 4-osobowej: dł. 254 x szer. 161 x wys. 80 cm. Puf: dł. 99 x szer. 66 x wys. 46 cm. TIRONO marki Maison Céphy 3 kolory
| Szerokość: | 254 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 161 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Na nóżkach | Tak |
|---|---|
| Materiał ramy | Drewno |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj narożnika | Prawy |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Z taboretem | Tak |
| Producent | Vente-unique |

Uniwersalna
W magazynie
Regulowana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, regulowana
W magazynie
79-97×259×203 cm, na nóżkach, prawa
W magazynie
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis