

Wymiary 83×256×154 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 5409,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zakochaj się w tej eleganckiej rozkładanej sofie narożnej lewostronnej ze skóry cielęcej! Zauroczą Cię jej podnoszone podłokietniki, zagłówki relax i skrzynia! Wymiary: szer. 256 × gł. 154 × wys. 83. Miejsce do spania: dł. 126 × szer. 59. Biały
| Szerokość: | 256 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 154 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
|---|---|
| Funkcje | Rozkładane, Regulowane |
| Na nóżkach | Tak |
| Materiał tapicerski | Skóra |
| Kolor | Biała |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

Uniwersalna
W magazynie
Regulowana
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
79-97×259×203 cm, na nóżkach, prawa
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis


Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis