

Wymiary 77×273×92-108 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa narożna prawostronna ROMANE rozkładana z tkaniny. Kolor: model patchworkowy jasnoszary, ciemnoszary i beżowy. Siedzisko wypełnione pianką poliuretanową i poliestrem o gęstości 50 kg/m³. Wymiary kanapy: szer. 273 × gł. 92 / 108 × wys. 77 cm
| Szerokość: | 273 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 92-108 cm |
| Wysokość: | 77 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Na nóżkach | Tak |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Szara |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj narożnika | Prawy |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Do codziennego użytku | Tak |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

Regulowana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, regulowana
W magazynie
79-97×259×203 cm, na nóżkach, prawa
W magazynie
Uniwersalna
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis


Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis




Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis