

Wymiary 90×195×95 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 6049,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa 4-osobowa rozkładana typu express z beżowego sztruksu - miejsce do spania 160 x 195 cm - Materac 22 cm z pamięcią kształtu- szer. 195 x wys. 90 x gł. 95 cm - LORETO
| Szerokość: | 195 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 95 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Do codziennego użytku | Tak |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Brązowa |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
29×131×145 cm, rozkładana, dwuosobowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

76×136×72 cm, dwuosobowa, na nóżkach
Dostawa gratis
29×131×145 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, materiałowa
Dostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
71×48×92 cm, skórzana, z poduszkami
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, drewniana, głębokość
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna, głębokość, materiałowa
W magazynie
Skórzana, materiałowa, eko skóra
W magazynie

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, dwuosobowa
W magazynieDostawa gratis
57×44×118 cm, drewniana
W magazynieDostawa gratis


Nowoczesna, głębokość, materiałowa
W magazynie
Z poduszkami
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skórzana, retro
W magazynie
Z poduszkami, materiałowa, wysoka
Dostawa gratis

Nowoczesna, drewniana, materiałowa
Dostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, materiałowa, wysoka
W magazynie
Dwuosobowa
W magazynieDostawa gratis
Dwuosobowa, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis