
Materac hybrydowy ze sprężynami kieszeniowymi i pamięcią kształtu MARQUIS marki PALACIO – grub. 30 cm – 160 × 200 cm – kolor niebieski
Sprężynowa, twarda, miękka
W magazynieDostawa gratisWymiary 30×140×190 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2299,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materac hybrydowy ze sprężynami kieszeniowymi i pamięcią kształtu marki PALACIO. 7 różnych stref wsparcia. Pikowany wzór na poszyciu. Taśma 3d. Całkowita grubość 30 cm. Bardzo twarde wsparcie. Miękki. 140 × 190 cm. Kolor niebieski
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 190 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Wypełnienie | Leniwa piana |
|---|---|
| Rodzaj | Sprężynowe |
| Z zdejmowaną powłoką | Tak |
| Twardość | Miękkie, Twarde, Ekstra twarde |
| Liczba stref | 7 |
| Kolor | Niebieska |
| Producent | Vente-unique |

Sprężynowa, twarda, miękka
W magazynieDostawa gratis
Twarda, średnio twarda
W magazynieDostawa gratis

160×200 cm, sprężynowa, średnio twarda
W magazynieDostawa gratis
Sprężynowa
W magazynieDostawa gratis
Twarda, 7
W magazynieDostawa gratis
Miękka, piana HR, 3
W magazynieDostawa gratis
Sprężynowa, leniwa piana, 7
W magazynieDostawa gratis
Twarda, miękka, 7
W magazynie

Twarda, ekstra twarda
Dostawa gratis

Miękka, piana HR, 3
W magazynieDostawa gratis
3

Sprężynowa, twarda, miękka
W magazynieDostawa gratis
Sprężynowa, twarda, składana
W magazynieDostawa gratis

160×200 cm, sprężynowa, pianka PUR
W magazynieDostawa gratis
Sprężynowa, medyczna, twarda
W magazynieDostawa gratis
80×190 cm, sprężynowa, z zdejmowaną powłoką
W magazynie
Sprężynowa, miękka, piana HR
W magazynieDostawa gratis

Medyczna, miękka
Dostawa gratis
Sprężynowa, twarda, miękka
W magazynieDostawa gratis
180×200 cm, sprężynowa, wysoka (21+ cm)
W magazynieDostawa gratis
Miękka, 7
W magazynieDostawa gratis
24×80×190 cm, sprężynowa, średnio miękka
W magazynie
Miękka, 7
W magazynieDostawa gratis
21×90×200 cm, medyczna, twarda
W magazynie
Sprężynowa, twarda, miękka
W magazynieDostawa gratis
Sprężynowa, twarda, miękka
W magazynieDostawa gratis
Miękka, 7
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis

Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis