

Wymiary 100×284×175 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 7639,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Narożna kanapa z tkaniny. Kolor antracytowy. Lewoskrętna. Elektryczny mechanizm relaksacyjny, zagłówki, gniazdo USB. Wymiary: 284 × 175 × 100 cm (dł. × szer. × wys.). PEDRERA
| Szerokość: | 284 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 175 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Funkcje | Regulowane |
|---|---|
| Na nóżkach | Tak |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Szara |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj narożnika | Lewy |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Wysokość oparcia pleców | Wysoka |
| Producent | Vente-unique |


Rozkładana, lewa
W magazynieDostawa gratis
76×299×239 cm, na nóżkach, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis

53×60×83 cm, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
77×248×179 cm, na nóżkach, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
57×56×164 cm, rustykalna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, prawa
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna, skórzana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
82×288×219 cm, na nóżkach, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Skórzana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynie
175×280×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
175×280×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Rozkładana, na nóżkach, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
82×288×219 cm, na nóżkach, prawa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa, wysoka
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Skórzana
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, skórzana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis






Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis