
Łóżko dwuosobowe z drewna sosnowego ze stelażem 160x200 cm Japan – Karup Design
20×160×200 cm, z materacem, drewniana
W magazynieWymiary 90×246×252 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 3919,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Łóżko ze skrzynią 180 x 200 cm - Konstrukcja: Drewno i płyta wiórowa - Pokrycie: Tkanina - Kolor: Jasnoszary - szer. 246 x dł. 252 x wys. 90 cm - Styl: Nowoczesny - Łóżko TIMANO to nowoczesność i elegancja w jednym!
| Szerokość: | 246 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 252 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Materiał | Drewniane, Tapicerowane |
| Ze schowkiem | Tak |
| Na nóżkach | Tak |
| Z zagłówkiem | Tak |
| Zestaw | Ze stelażem |
| Tapicerka | Materiał |
| Kolor | Szara |
| Producent | Vente-unique |

20×160×200 cm, z materacem, drewniana
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
167×205 cm, drewniana, dębowa
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
147×205 cm, tapicerowana, drewniana
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
147×205 cm, tapicerowana, drewniana
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
160×200 cm, metalowa, tapicerowana
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis






Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis