

Wymiary 32×150×47 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1699,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka z podwójną umywalką wisząca do łazienki, jasnodrewniana, dł. 150 × szer. 47 × wys. 32 cm, 2 umywalki nablatowe z białej ceramiki, 2 szerokie szuflady z systemem soft close, nowoczesna – ISAURE
| Szerokość: | 150 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 47 cm |
| Wysokość: | 32 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Rodzaj | Z umywalką, Pod umywalkę |
| Materiał | Drewno |
| Kolor | Niebieska |
| Producent | Vente-unique |

Drewniana, nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
51×60×37 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, dębowa
W magazynie
Drewniana, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, matowa, pod umywalkę
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, dębowa
W magazynie
Drewniana, matowa, z orzecha włoskiego

Drewniana, z umywalką
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis






Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis