
Kanapa narożna lewostronna rozkładana ze sztruksu taupe - AMELIA
85×267×167 cm, rozkładana, z poduszkami
W magazynieDostawa gratisWymiary 85×267×167 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 4949,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa narożna prawostronna rozkładana ze sztruksu taupe szer. 267 x gł. 167 x wys. 85 cm zdejmowane poduszki oparcia i dodatkowe miejsce do spania - AMELIA
| Szerokość: | 267 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 167 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Na nóżkach | Tak |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj narożnika | Prawy |
| Do codziennego użytku | Tak |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

85×267×167 cm, rozkładana, z poduszkami
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z poduszkami, uniwersalna
W magazynie
85×240×167 cm, rozkładana, z poduszkami
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, lewa
W magazynie
Drewniana, z poduszkami, uniwersalna
W magazynie
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynie
74×272×165 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Prawa, lewa, uniwersalna
W magazynie
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
185×280×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Drewniana, z poduszkami, uniwersalna
W magazynie
Drewniana, z poduszkami, uniwersalna
W magazynie
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, lewa, uniwersalna
W magazynie
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, z poduszkami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis

Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Skórzana
W magazynieDostawa gratis

Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis