

Wymiary 80-88×60×64 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 559,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Krzesło biurowe - Stelaż: welur i metal - Kolor: terakota i czerń - Regulowana wysokość - Wymiary: szer. 59,5 x gł. 64 x wys. 80/88 cm - Styl: vintage - Odkryj najwyższy komfort z BATARU!
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 64 cm |
| Wysokość: | 80-88 cm |
| Rodzaj kółek | Gumowana |
|---|---|
| Rodzaj krzesła biurowego | Krzesła obrotowe |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Czerwona |
| Producent | Vente-unique |

Materiałowa
W magazynie
Materiałowa, krzesła obrotowe
Dostawa gratis
56×38×76 cm
W magazynieDostawa gratis
Skórzana, eko skóra, materiałowa
W magazynie
Skórzana, materiałowa
W magazynie
Skórzana, materiałowa
W magazynie

Siatka
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
Krzesła obrotowe
W magazynie



Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Skórzana, materiałowa
W magazynie
65×35×77 cm, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
100-112×57×58 cm, skórzana, eko skóra
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
76-86×59×60 cm, materiałowa, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa, siatka
W magazynie
Materiałowa
W magazynieDostawa gratis

Skórzana, eko skóra, materiałowa
W magazynie
50×61×61 cm, krzesła obrotowe
W magazynieDostawa gratis
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis

Skórzana, materiałowa, krzesła obrotowe
W magazynie
Krzesła obrotowe
W magazynie
Skórzana, materiałowa
W magazynie
Eko skóra
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa
W magazynie

Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis




Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, skandynawska, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis