

Wymiary 80×254×161 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 5469,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa narożna prawostronna i pufa ze sztruksu beżowa. Made for design. 4 dodatkowe poduszki. Szerokie i komfortowe siedzisko. Pasująca pufa , Wym.: dł. 254 x szer. 161 x wys. 80 cm. TIRONO marki Maison Céphy
| Szerokość: | 254 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 161 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Na nóżkach | Tak |
|---|---|
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Rodzaj narożnika | Prawy |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Z taboretem | Tak |
| Producent | Vente-unique |

Nowoczesna, skandynawska, do codziennego użytku
W magazynieDostawa gratis
185×245×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
185×245×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis


Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
Dostawa gratis

Prawa
W magazynie


140×232×75 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis

Lewa
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, do codziennego użytku
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, z poduszkami
W magazynie
Retro
W magazynie
Prawa, drewniana, niska
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
Dostawa gratis
Lewa, retro, materiałowa
W magazynie
5×228×147 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynie


Rozkładana, prawa, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Prawa, skórzana, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
Dostawa gratis
185×245×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Lewa, retro, materiałowa
W magazynie
Rozkładana, prawa, lewa
W magazynie
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
140×232×140 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Drewniana, z poduszkami, uniwersalna
W magazynie
Drewniana, z poduszkami, uniwersalna
W magazynie
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis