
Narożnik TOLLO MINI S Prawostronny Elektryczna regulacja Solar 96 kolor Szary WERSAL
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratisWymiary 83-94×275×98-152 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 7759,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Skóra wysokiej jakości, wyjmowane zagłówki i tapicerowane siedzisko... daj się zauroczyć elegancji i wyrafinowaniu wypoczynku narożnego METROPOLITAN II! Wymiary kanapy: szer. 275 × gł. 98 / 152 × wys. 83/94 cm. Wymiary kanapy: szer. 70 × gł. 70 × wys. 43 cm. Czarny - Narożnik prawostronny
| Szerokość: | 275 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 98-152 cm |
| Wysokość: | 83-94 cm |
| Funkcje | Regulowane |
|---|---|
| Na nóżkach | Tak |
| Materiał tapicerski | Skóra |
| Kolor | Czarna |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj narożnika | Prawy |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Wysokość oparcia pleców | Wysoka |
| Z taboretem | Tak |
| Producent | Vente-unique |

Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Skórzana, wysoka
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skandynawska, do codziennego użytku
W magazynieDostawa gratis
Prawa, skórzana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
175×280×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Skórzana, wysoka
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Skórzana, wysoka, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, lewa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Prawa, lewa, uniwersalna
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skandynawska, do codziennego użytku
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis






Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis