

Wymiary 122×160×200 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 3719,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Łóżko z szufladami 160 x 200 cm - Konstrukcja: Płyta MDF i płyta wiórowa - Tapicerka: Materiał - Kolor: Beżowy - Styl: romantyczny - Wymiary: Szer. 165 x Gł. 216,5 x Wys. 122,2 cm + Materac - Stylowa i schludna sypialnia z łóżkiem LEOPOLD!
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 122 cm |
| Materiał | Tapicerowane |
|---|---|
| Styl | Retro |
| Ze schowkiem | Tak |
| Na nóżkach | Tak |
| Zestaw | Z materacem |
| Z zagłówkiem | Tak |
| Tapicerka | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Producent | Vente-unique |

Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
160×200 cm, metalowa, tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
147×205 cm, tapicerowana, drewniana
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
167×205 cm, drewniana, dębowa
W magazynie
147×205 cm, tapicerowana, drewniana
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis


Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis