







Wymiary 50×50 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% poliester Kolor Brązowy Wymiary Szerokość: 50 cm Długość: 50 cm Wysokość: 10 cm Specyfikacja Odporność na wodę, zanieczyszczenia i słońce Z warstwą wodoodporną Poduszka jest łatwa do umycia Do użytku zewnętrznego i wewnętrznego Poduszka posiada zapięcie na zamek Nie wybielać Nie suszyć w suszarce
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 50 cm |
| Materiał pokrowca | Poliester |
|---|---|
| Kształt | Kwadratowy |
| Zapięcie | Suwak |
| Materiał | Poliester |
| Umieszczenie | Wnętrza, Przeznaczone do użytku zewnętrznego |
| Długość | 50 cm |
| Motyw | Jednokolorowy |
| Typ | Poduszki dekoracyjne |
| Rozmiar poduszki | 50 x 50 cm |
| Wodoodporny | Tak |
| Waga | 0,48 kg |

50×50 cm, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjna
W magazynie
Dekoracyjna, pierzasta, poliestrowa
W magazynie
50×50 cm, poliestrowa
W magazynie
40×60 cm, dekoracyjna, prostokątna
W magazynie
50×50 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjna, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
Dekoracyjna, prostokątna
W magazynie
50×50 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjna, kwadratowa, klasyczna
W magazynie
50×50 cm, poliestrowa
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, pierzasta, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, pierzasta, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjna
W magazynie
50×50 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
40×60 cm
Dostawa gratis

Wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, kwadratowa, klasyczna
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, pierzasta, poliestrowa
W magazynie
30×40 cm, dekoracyjna, prostokątna
W magazynie
Dekoracyjna, pierzasta, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjna, pierzasta, bawełniana
W magazynie
Dekoracyjna
W magazynie
Prostokątna, pierzasta, bawełniana
W magazynie
Kwadratowa, jednokolorowa, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjna, kwadratowa, jednokolorowa
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie