
Mexen Exo kabina prysznicowa uchylna 75 x 75 cm, transparent, czarna - 817-075-075-70-00
75×75 cm, wysokość, kwadrat
Wymiary 200×80×80 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Mexen Exo to kabina prysznicowa uchylna o wymiarach 80x80 cm, która idealnie wkomponuje się w każdą łazienkę dzięki uniwersalnemu sposobowi montażu. Transparentne szkło hartowane o grubości 6 mm zapewnia bezpieczeństwo i elegancki wygląd, podkreślony czarnym wykończeniem oraz aluminiowym profilem. Wysokość 200 cm, możliwości regulacji szerokości oraz niwelacja nierówności ściany sprawiają, że instalacja jest niezwykle prosta. Kabina wyposażona jest w metalowy uchwyt, aluminiowy próg uszczelniający i system odprowadzania wody, co gwarantuje komfortowe użytkowanie.
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Ksztalt kabiny | Kwadrat |
|---|---|
| Materiał wypełnienia | Przezroczyste szkło |
| Wanienka | Bez wanienki |
| Otwieranie | Zawiasowe |
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj | Kwadratowa |
| Seria | Exo |
| Producent | Mexen |

75×75 cm, wysokość, kwadrat

70×70 cm, kwadrat, przezroczyste szkło

90×90 cm, kwadrat, przezroczyste szkło

200×80×80 cm, kwadrat, przezroczyste szkło

200×90×90 cm, kwadrat, przezroczyste szkło

200×80×80 cm, ćwierćkoło, przezroczyste szkło

80×80 cm, wysokość, kwadrat

200×80×80 cm, kwadrat, przezroczyste szkło

200×80×80 cm, kwadrat, przezroczyste szkło

80×80 cm, ćwierćkoło, przezroczyste szkło

80×80 cm, kwadrat, przezroczyste szkło

Przesuwana, bez wanienki

200×130×90 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

110×100 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

190×100×70 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

120×90 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

70×70 cm, ćwierćkoło, przezroczyste szkło

90×90 cm, składana, kwadrat

80×80 cm, składana, kwadrat

190×70×70 cm, ćwierćkoło, mleczne szkło

100×85 cm, wysokość, prostokąt

190×80×80 cm, ćwierćkoło, przezroczyste szkło

70×70 cm, ćwierćkoło, przezroczyste szkło

80×80 cm, składana, kwadrat

90×90 cm, kwadrat, przezroczyste szkło

70×70 cm, składana, kwadrat

80×80 cm, przezroczyste szkło, przesuwana

70×70 cm, ćwierćkoło, mleczne szkło

70×70 cm, kwadrat, przezroczyste szkło

70×70 cm, wysokość, ćwierćkoło

Przesuwana, bez wanienki

70×70 cm, ćwierćkoło, mleczne szkło


Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika


Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

51×33 cm, kwadratowa, ceramiczna


Prosta