

Wymiary 73×269×221 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa narożna lewostronna dużych rozmiarów z szezlongiem wyposażonym w oparcie z beżowego weluru . Designerski styl. 6-osobowa - szer. 269 x gł. 221 x wys. 73 cm - POGNI marki Maison Céphy
| Szerokość: | 269 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 221 cm |
| Wysokość: | 73 cm |
| Materiał tapicerski | Materiał |
|---|---|
| Kolor | Beżowa |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj narożnika | Lewy |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Producent | Vente-unique |

79-97×259×203 cm, na nóżkach, prawa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, regulowana
W magazynie
Uniwersalna
W magazynie
Regulowana
W magazynie
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis