

Wymiary 86×203×243 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 3739,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Łóżko z pikowaną ze skrzynią 160 x 200 cm - Konstrukcja: Drewno i płyta wiórowa - Pokrycie: Melanżowa tkanina - Kolor: Jasnoszary - szer. 203 x dł. 243 x wys. 86 cm - Styl: Urokliwy vintage - Postaw na krągłości łóżka LERUCO!
| Szerokość: | 203 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 243 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
| Materiał | Tapicerowane |
|---|---|
| Styl | Retro |
| Ze schowkiem | Tak |
| Z zagłówkiem | Tak |
| Zestaw | Ze stelażem |
| Tapicerka | Materiał |
| Kolor | Szara |
| Producent | PASCAL MORABITO |

Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
167×205 cm, drewniana, dębowa
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Metalowa, drewniana, nowoczesna
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
147×205 cm, tapicerowana, drewniana
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
160×200 cm, tapicerowana, z zagłówkiem
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis


Składana
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis


Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis


Schowek
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis