

Wymiary 85×275×275 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 5529,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa narożna dwustronna z zielonego sztruksu. Duże rozmiary i dodatkowe poduszki. 6-osobowa - szer. 275 x gł. 275 x wys. 85 cm - SPERONE marki Pascal Morabito
| Szerokość: | 275 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 275 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Na nóżkach | Tak |
|---|---|
| Materiał ramy | Drewno |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Zielona |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj narożnika | Uniwersalny |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

Skórzana, drewniana, materiałowa
Dostawa gratis
Skórzana, drewniana, materiałowa
Dostawa gratis
Z poduszkami
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Skórzana, dwuosobowa, materiałowa

Rozkładana, prawa, z poduszkami
Dostawa gratis
Z poduszkami, do codziennego użytku, materiałowa

Rozkładana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
84×223×146 cm, na nóżkach, nowoczesna

Rozkładana, nowoczesna, lewa
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, lewa
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
93×246×188 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Skórzana, dwuosobowa, materiałowa

Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Skórzana, materiałowa, wysoka

Rozkładana, nowoczesna, lewa
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, lewa
Dostawa gratis
Skórzana, dwuosobowa, materiałowa

Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Rozkładana, na nóżkach, prawa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, lewa
Dostawa gratis
84×223×146 cm, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, lewa
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis

Drewniana, materiałowa, wysoka
Dostawa gratis
84×223×146 cm, na nóżkach, nowoczesna

Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis