

Wymiary 47×102×77 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 929,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Puf z beżowego sztruksu. Nowoczesny styl. Produkt dostarczany jest zmontowany - szer. 102 x gł. 77 x wys. 47 cm - SPERONE marki Pascal Morabito
| Szerokość: | 102 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 77 cm |
| Wysokość: | 47 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Nóżki | Na nóżkach |
| Materiał | Tapicerowane |
| Pufy | Tak |
| Kolor | Beżowa |
| Producent | Vente-unique |

Pufy, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Pufy, nowoczesna
W magazynie
Pufy, rustykalna
W magazynie
Nowoczesna, retro, materiałowa
W magazynie
Pufy, rustykalna
W magazynie
Pufy
W magazynieDostawa gratis
Pufy, rustykalna
W magazynie
Pufy
W magazynie
35×75×65 cm, pufy, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Pufy
W magazynie
Pufy, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Pufy, nowoczesna, kwadratowa
W magazynie
Pufy, nowoczesna, retro
W magazynieDostawa gratis
Pufy
W magazynie
Pufy, rustykalna
W magazynie
44×43×43 cm, pufy, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
43×80×80 cm, industrialna, materiałowa
Do wysłania za 3 tygodnie
Pufy, nowoczesna, industrialna
W magazynie
43×80×80 cm, industrialna, materiałowa
Do wysłania za 3 tygodnie
Pufy
W magazynie
Pufy, nowoczesna, tapicerowana
Dostawa gratis
44×95×95 cm, pufy, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Pufy
W magazynie
50×97×97 cm, pufy, materiałowa
W magazynie
116×72 cm, pufy, materiałowa
W magazynie
Pufy, rustykalna
W magazynie
Pufy, rustykalna
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Pufy, nowoczesna
W magazynie
Pufy, tapicerowana
W magazynie
Pufy, nowoczesna, na nóżkach
W magazynie
Pufy, materiałowa
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis


Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis




Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis