![[NEW VERSION]Kanapa narożna rozkładana GAZUR, dwustronna, z tkaniny i ekoskóry – kolor antracytowy i czarny](https://static.biano.com/pl/i/product/1020-1020/68/83/60/6c934cfd82e9d74bf1e832fa546a1a40849efd35-new-version-kanapa-narozna-rozkladana-gazur-dwustronna-z-tkaniny-i-ekoskory-kolor-antracytowy-i-czarny.jpg)
![[NEW VERSION]Kanapa narożna rozkładana GAZUR, dwustronna, z tkaniny i ekoskóry – kolor antracytowy i czarny](https://static.biano.com/pl/i/product/1020-1020/ef/2f/2e/732e24eb3e42c6d3e941ad33236d2c9a996562e9-new-version-kanapa-narozna-rozkladana-gazur-dwustronna-z-tkaniny-i-ekoskory-kolor-antracytowy-i-czarny.jpg)
Wymiary 84×223×148 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2929,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Narożna, rozkładana kanapa GAZUR, dwustronna, z tkaniny w kolorze antracytowym i ekoskóry w kolorze czarnym. Skrzynia na pościel, w zestawie z dwiema ozdobnymi poduszkami. Wymiary: 223 × 148 × 84 cm (dł. × szer. × wys.).
| Szerokość: | 223 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 148 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Funkcje | Rozkładane |
| Na nóżkach | Tak |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Materiał tapicerski | Materiał, Eko skóra |
| Z poduszkami | Tak |
| Kolor | Czarno-biała |
| Producent | Vente-unique |

Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis


Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, na 8 i więcej osób, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis