
3999 zł4720 zł
Narożnik Nardo L z funkcją spania prawostronny - szary plusz Pretty 17
Regulowana
W magazynieWymiary 85×267×167 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 4949,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa narożna prawostronna rozkładana z teksturowaną beżową tapicerką. Designerski styl, skrzynia do przechowywania i zdejmowane pokrowce oparcia. Wym.: szer. 267 x gł. 167 x wys. 85 cm - AMELIA
| Szerokość: | 267 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 167 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj narożnika | Prawy |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

Regulowana
W magazynie
Uniwersalna
W magazynie
79-97×259×203 cm, na nóżkach, prawa
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis


Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis