
2900 zł
Narożnik Laksaro z funkcją spania prawostronny - zielony welur Trinity 28
Rozkładana, nowoczesna, regulowana
W magazynieWymiary 85×267×167 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa narożna lewostronna rozkładana z zieloną teksturowaną tapicerką. Designerski styl, skrzynia do przechowywania i zdejmowane pokrowce poduszek oparcia. Wym.: szer. 267 x gł. 167 x wys. 85 cm - AMELIA
| Szerokość: | 267 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 167 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Na nóżkach | Tak |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Zielona |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj narożnika | Lewy |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

Rozkładana, nowoczesna, regulowana
W magazynie
Regulowana
W magazynie
79-97×259×203 cm, na nóżkach, prawa
W magazynie
Uniwersalna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis


Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis


Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis


Schowek
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis