
Kanapa 4-osobowa rozkładana typu express z białej ekoskóry z siedziskiem z pianki z pamięcią kształtu - Szeroki stelaż listwowy 160 cm - Materac 14 cm CALIFE
Rozkładana
W magazynieDostawa gratisWymiary 85×190×94 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 5599,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Chcesz mieć praktyczny salon? Wybierz 4-osobową kanapę CALIFE z materiału skóropodobnego z ekspresowym mechanizmem rozkładania! Kolor: biały. Materac 22 cm z pamięcią kształtu. Miejsce do spania dla 2 osób. Wymiary: dł.190 x szer.94 x wys.85 cm
| Szerokość: | 190 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 94 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Do codziennego użytku | Tak |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Materiał tapicerski | Materiał, Eko skóra |
| Kolor | Biała |
| Producent | Vente-unique |

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Industrialna, retro
W magazynie
Dwuosobowa, z poduszkami, industrialna
W magazynie



Drewniana, japandi
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, materiałowa
W magazynie
Drewniana, z poduszkami, prowansalska
W magazynie
Nowoczesna, skórzana, retro
W magazynie
Industrialna, retro
W magazynie
Rustykalna
W magazynie
Drewniana, rustykalna, materiałowa
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Nowoczesna, z poduszkami, rustykalna
W magazynie
Skórzana, drewniana, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie


Materiałowa
W magazynie

Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis







Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, nowoczesna, na 6 osób
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, skandynawska, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis