

Wymiary 56×75×150 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 3769,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wymiary: 75x150x56cm Modny nowoczesny styl Wzmocniony akryl 3.5 mm Wyjątkowy design w najniższej cenie! Obudowa i syfon w zestawie.
| Szerokość: | 75 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 150 cm |
| Wysokość: | 56 cm |
| Lokalizacja | Wolnostojące |
|---|---|
| Materiał | Akryl |
| Kształt | Prostokątne |
| Funkcja hydromasażu | Tak |
| Kolor | Biała |
| Producent | Vente-unique |

Wolno stojąca, owalna

Wolno stojąca, owalna

Wolno stojąca

Wolno stojąca

Wolno stojąca, owalna
W magazynieDostawa gratis
Prostokątna
W magazynie

Wolno stojąca, prostokątna

Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, owalna, do salonu

Wolno stojąca

Wolno stojąca

Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
58×160×80 cm, wolno stojąca, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
58×150×75 cm, wolno stojąca, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca

Wolno stojąca, prostokątna

Wolno stojąca, prostokątna

58×80×170 cm, wolno stojąca, akrylowa
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca

Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, owalna

Wolno stojąca, owalna

Wolno stojąca, owalna

Akrylowa, prostokątna

Akrylowa, prostokątna

Wolno stojąca

Wolno stojąca, prostokątna

Wolno stojąca, akrylowa
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca

Wolno stojąca, wanny narożne

Wolno stojąca

Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis

Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis




Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Schowek
W magazynieDostawa gratis